Ponad 30 lat doświadczenia...

O firmie ASTA MODA

Siedziba

Kuropatwińskiej 12/14
95-100 Zgierz

tel: 42 716 44 34
kom: +662 255 895

Godziny pracy

8:00 - 16:00

Sklep Firmowy

Centrum Handlowe Ptak
Hala B Box 203
telefon do sklepu: 662 272 780

ASTA to profesjonalna firma produkcyjna z kilkudziesięcioletnim stażem, założona przez Andrzeja Starczewskiego w roku 1982. Działamy w branży odzieżowej od trzydziestu trzech lat, co pozwoliło nam osiągnąć bardzo wysoki poziom jakości wytwarzanych przez nas wyrobów.

Na początku lat osiemdziesiątych skupialiśmy naszą działalność głównie wokół szycia eleganckich spodni męskich. Z biegiem czasu i nieustannie zmieniających się tendencji, zdecydowaliśmy się na poszerzenie ówczesnej oferty, dodając do niej garnitury. Aktualnie, dzięki systematycznej i wytrwałej obserwacji ewoluujących nieprzerwanie trendów w modzie męskiej oraz przy akompaniamencie doskonalenia technologii produkcji, firma ASTA wyspecjalizowała się w tworzeniu marynarek z rodzaju luźnej elegancji, powszechnie określanych mianem casualowych.

Jesteśmy polskim przedsiębiorstwem, cieszącym się popularnością zarówno na terenie kraju jak i poza jego granicami. Skrupulatnie poszerzamy nasze rynki zbytu, promując równorzędnie rodzimą markę w wielu zakątkach Europy. Oferujemy szeroką gamę rozmiarów jaki i rozbudowany przekrój kolorystyczny, co sprawia, iż możemy pochwalić się imponującą bazą usatysfakcjonowanych i lojalnych Klientów.